Graditeljski odjel ustrojava i izvodi preddiplomske stručne, specijalističke diplomske stručne studije i studije za stjecanje djelomičnih kvalifikacija iz polja građevinarstva, arhitekture i urbanizma, geodezije, interdisciplinarnih tehničkih znanosti (organizacija i tehnologija građenja, projektni menadžment), te njima bliskih tehničkih grana.

Odjel i rukovodstvo

Pročelnik

mr.sc. Željko Lebo dipl.ing.građ.

Zamjenik pročelnika

dr.sc. Dražen Arbutina dipl.ing.arh.

Boris Uremović, dipl.ing.građ.

Tajnica odjela

Branka Dekanić

Avenija Većeslava Holjevca 15, Zagreb

Voditelji studija

mr.sc. Željko Lebo dipl.ing.građ.

dr.sc. Dražen Arbutina dipl.ing.arh.

Boris Uremović, dipl.ing.građ.

dr.sc. Dean Čizmar dipl.ing.građ.

Zavodi i katedre

Zavod za visokogradnju

Zavod za niskogradnju

Zavod za organizaciju građenja i arhitekturu

Zavod za hidrotehniku i zaštitu okoliša

Laboratoriji
 Laboratorij za materijale
 Računalni laboratorij VR
 Računalni laboratorij A
 Računalni laboratorij D
 Računalni laboratorij P0
 Računalni laboratorij MR

 

 

 Laboranti
 Marko Žilnik

Aljeksej Filjov

 

Zaposlenici
profesori visoke škole
mr.sc. Petar Adamović
dr.sc. Dražen Arbutina
Boris Baljkas, dipl.ing.građ.
dr.sc. Mladen Bandić
dr.sc. Igor Gukov
dr.sc. Zdravko Linarić
dr.sc. Mladen Petričec
dr.sc. Salih Suljagić
dr.sc. Slavko Šobot
dr.sc. Ivana Špiranec
dr.sc. Heinrich Werner
dr.sc. Sonja Zlatović
viši predavači
mr.sc. Ante Goran Bajić
Jagoda Bodić, dipl.ing. arhitekture
mr.sc. Ivan Cetinić
mr.sc. Gorana Ćosić Flajsig
mr.sc. Časlav Dunović
mr.sc. Petra Gracin
mr.sc. Husein Jašarević
dr.sc. Mirela Katić-Žlepalo
mr.sc. Ljerka Kopričanec-Matijevac
mr.sc. Željko Lebo
Mira Macarol-Petrinjak
mr.sc. Miroslav Magerle
Božica Marić
mr.sc. Krunoslav Mavar
dr.sc. Zlatko Milanović
Željko Pavlin
mr.sc. Zlatko Pletikapić
mr.sc. Željko Schwabe
Željko Sušić
Natalija Špehar, prof. fizičke kulture
mr.sc. Željko Tintor
Boris Uremović, dipl.ing.građ.
mr.sc. Donka Wurth
mr.sc. Mihaela Zamolo
predavači
mr.sc. Reni Banov
Darko Barbalić
Martina Benković
Ivana Božić Dragun, prof. Matematike
Josip Čengija
dr.sc. Dean Čizmar
Tomislav Domanovac
dr.sc. Lino Fučić
dr.sc. Dalibor Gelo
Stjepan Kordek
dr.sc. Danijel Kušljić
Sanja Lađarević, dipl. ing. arhitekture
Zdravko Murattti
dr.sc. Mandi Orlić Bachler
dr.sc. Krunoslav Pavković
Gordana Ratkajec
Željko Stepan
Tomislav Svaguša
dr.sc. Miroslav Šimun
Diana Šustić
dr.sc. Ivan Vučković
Iva Ževrnja, dipl.inž.arhitekture
Davorin Žugčić
asistenti
Goran Babić, diplomirani inženjer arhitekture
Dario Barbalić
Ivana Bartolić, mag. ing. aediff
Jadran Berbić
Danijel Bicak
Belinda Brucker
Zvane Brumnić
Josip Čengija
mr.sc. Jure Galić
Marin Ganjto
mr.sc. Verica Gjetvaj
mr.sc. Ivana Hari
Karla Ille
Lucija Karaula
Karlo Kopljar
Luka Kosmat
Dejan Kovačević, mag.ing.aedif.
Dalibor Mačkić
Andrej Marković
Nikola Markuš
dr.sc. Mario Matijević
Sandra Mihalinac, magistra građevine
Vlatka Mikoč
Ivan Mustapić
Jure Ofak
Nina Pancirov
Ivana Pavlić, stručni specijalist inženjer građevinarstva
Filip Pintarić
Aleksandra Poljanec
Vladimir Požgajčić
Berislav Rupčić
Šime Serdarević, magistar inženjer građevinarstva
Alena Vlašić
Ivan Volarić
Tomislav Zrinski
Vera Žic
mr.sc. Luka Žunić