Informatičko-računarski odjel ustrojava i izvodi preddiplomske stručne i specijalističke diplomske stručne studije iz polja računarstva, informacijske i komunikacijske znanosti i dizajna, te njima bliskih tehničkih disciplina.

Odjel i rukovodstvo

Pročelnik

dr.sc. Davor Cafuta, prof. v. š.

Mirjana Krasić

Vrbik 8, Zagreb

 

 

Laboratoriji
Vrbik 131ALL-PC lab
Vrbik 111Audit lab
Vrbik 121CCNA lab
Vrbik 120CCNP lab
Vrbik 132MS lab
Vrbik 129MAC lab
FSB jug S31PClab01
FSB jug S32PClab02
FSB jug račlabPClab06
FSB jug S05PClab11
FSB sjever A412PClab10
FSB sjever A413PClab13
FSB sjever A208 A208
Brozova/4Laboratorij za umjetnu inteligenciju
Brozova/1Laboratorij za sigurnost i digitalnu forenziku
PROFESORI VISOKE ŠKOLE

dr.sc. Biljana Stojaković, Prof. Eng. i knj. / Prof.Fra. i knj.

 

 dr.sc. Davor Cafuta, dipl.ing.računarstva

 

 dr.sc. Ivica Dodig, dipl.ing.rač.

 

 Ivica Levanat, dipl.ing.fizike

 

 dr.sc. Ivana Špiranec, prof. engleskog i književnosti / prof. talijanskog i književnosti

 

 dr.sc. Igor Urbiha, Prof. matematike i informatike

 

 dr.sc. Jana Žiljak Vujić, dipl.dizajner

 

 dr.sc. Dalija Kuvačić, diplomirani ekonomist

 

 dr.sc. Mladen Mauher, diplomirani ekonomist

 

 dr.sc. Miroslav Slamić, dipl. ing. el.

 

 dr.sc. Petar Jandrić, prof. fizike

 

 dr.sc. Sonja Zentner Pilinsky, dipl.ing. el.

 

 dr.sc. Sonja Zlatović, dipl. ing. građ.

 

 dr.sc. Željko Širanović, profesor proizvodno-tehničkog obrazovanja

VIŠI PREDAVAČI

Alenka Poljičak

 

dr.sc. Alen Šimec, dipl ing sigurnosti

 

Bojan Nožica, dipl. ing. el.

 

dr.sc. Damir Delija

 

mr.sc. Dubravko Žigman, dipl. ing. el.

 

Goran Belamarić, dipl.ing. el.

 

mr.sc. Goran Malčić, dipl. ing. strojarstva

 

dr.sc. Ivan Rajković, dipl. filmski i TV montažer

 

Ivica Vuković, dipl. ing. matematike

 

mr.sc. Lucija Bačić, diplomirani ekonomist

 

dr.sc. Lidija Tepeš Golubić, Profesor njemačkog jezika i književnosti i španjolskog jezika i književnosti

 

Mia Čarapina, dipl.ing.ele

 

Marko Milanović, profesor fizičke kulture

 

mr.sc. Marinko Žagar

 

dr.sc. Roman Domović, prof. informatologije

 

Sanja Kraljević, dipl. ing. el.

 

Vesna Alić-Kostešić, dipl.ing.strojarstva

 

dr.sc. Vjeran Bušelić, dipl.inž.matematike

 

Željko Stojanović, dipl. ing. el.

PREDAVAČI

Aleksandra Bernašek, dipl.inž.grafičke tehnologije

 

Alemka Knapp, dipl. ing. fizike

 

Alenka Poljičak

 

mr.sc. Aleksandar Stojanović, dipl.informatolog i fonetičar

 

Bojan Nožica, dipl. ing. el.

 

Dunja Bjelobrk Knežević, dipl.ing.ele

 

dr.sc. Damir Delija

 

dr.sc. Danko Ivošević

 

Danijela Pongrac, Prof. pedagogije

 

Diana Šaponja-Milutinović, diplomirani inženjer fizike

 

mr.sc. Dubravko Žigman, dipl. ing. el.

 

Goran Belamarić, dipl.ing. el.

 

mr.sc. Goran Malčić, dipl. ing. strojarstva

 

Goran Sirovatka, diplomirani inženjer matematike

 

Hrvoje Rakić, diplomirani inženjer strojarstva

 

Ivana Božić, prof. Matematike

 

Ivan Cesar, magistar inženjer računarstva

 

Ida Popčević, prof. filozofije i indologije

 

dr.sc. Ivan Rajković, dipl. filmski i TV montažer

 

Ivica Vuković, dipl. ing. matematike

 

mr.sc. Lucija Bačić, diplomirani ekonomist

 

dr.sc. Lidija Tepeš Golubić, Profesor njemačkog jezika i književnosti i španjolskog jezika i književnosti

 

Marta Alić, prof.hrv.jezika i dipl. novinar

 

Milan Bajić, stručni specijalist informatike

 

Mia Čarapina, dipl.ing.ele

 

dr.sc. Marko Horvat, dipl. ing. rač.

 

Marija Krstinić, profesor engleskog jezika

 

Marko Milanović, profesor fizičke kulture

 

Maja Pauković, diplomirani ekonomist

 

dr.sc. Maja Turčić, dipl.ing. grafičke tehnologije

 

mr.sc. Marinko Žagar

 

Nikolina Kasunić, struč.spec.inž.informacijskih teh.

 

Ognjen Mitrović, stručni specijalist informacijskih tehnologija

 

Ognjen Staničić, dipl. ing. elektrotehnike

 

dr.sc. Roman Domović, prof. informatologije

 

Renata Kramberger, stručni specijalist inženjer informacijskih tehnologija

 

mr.sc. Sanja Bračun, diplomirani ekonomist, mr.sc.iz područja ekonomije

 

Sanja Kraljević, dipl. ing. el.

 

dr.sc. Sanja Morić

 

dr.sc. Mladen Sokele, doktor elektrotehnike

 

Tamara Ivelja, magistra inženjerka geodezije i geoinformatike

 

Tin Kramberger, stručni specijalist inženjer informacijskih tehnologija

 

Tihana Strmečki, dipl.ing.matematike

 

dr.sc. Vjeran Bušelić, dipl.inž.matematike

 

dr.sc. Vlatko Mićković, predavač

 

Valter Perinović, Prof. Fizičke Kulture

 

Vesna Uglješić, dipl. dizajner

 

Zoran Vulelija, Prof. Eng. i knj. / Prof.Fra. i knj.

 

Željko Kovačević, struč.spec.ing.techn.inf.

 

Željko Stojanović, dipl. ing. el.

ASISTENTI

Andor Gužvanj, stručni specijalist inženjer informacijskih tehnologija

 

Brigitta Cafuta, magistra ekonomije

 

Darija Ćutić, mag. ing. graph. techn

 

Dinko Horvat

 

Domagoj Tuličić

 

Kristina Perec

 

Nataša Uzelac

 

Petar Osterman, struč. spec. ing. techn. ing.

 

Sara Slamić Tarade

 

Ulla Leiner Maksan, magistar dizajna

 

Vida Senci, dipl.novinarka (Bacherlor of Arts)

 

Vedran Tadić, struč. spec. ing. techn. inf.

LABORANTI

Marko Mavrović

 

Siniša Lacković, str.prvostupnik inženjer elektrotehnike

 

Višen Tadić, struč.spec.art